Godziny Otwarcia

Pn - Pt 10:00 - 18:00

Tel. 723 188 000
Wrocław

Gabinet dentystyczny HomeDent

Home Dent

Jesteśmy zespołem lekarzy stomatologów wszystkich specjalności, zapewniającym kompleksową opiekę naszym Pacjentom. W stomatologii stawiamy sobie wysokie cele. Pracujemy wielokierunkowo, jako zespół lekarzy, dzięki czemu zapewniamy piękny zdrowy uśmiech, niejednokrotnie będący efektem multidyscyplinarnej pracy ortodonty, protetyka i lekarzy stomatologii estetycznej.

Problem, z którym zgłasza się Pacjent jest dla nas najważniejszy -  zawsze wysłuchamy Twoich uwag, sugestii czy obaw i dopasujemy leczenie do potrzeb, zapewniając najlepsze rozwiązania lecznicze.

Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji  - w niewielkiej odległości od Autostradowej Obwodnicy Wrocławia i w bezpośrednim sąsiedztwie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego na ul. Kamieńskiego.

Godziny Otwarcia

Pn - Pt 10:00 - 18:00

Tel. 723 188 000
Wrocław

Lekarze

 • Marlena Kosior-Piwowar

  Dr n. med. specjalista ortodonta Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Lublinie w 2008 roku. Jako absolwentka wydziału lekarsko-stomatologicznego otrzymała tytuł lekarza dentysty. W 2010 rozpoczęła specjalizację z ortodoncji w Katedrze i Zakładzie Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji we Wrocławiu.

 • Katarzyna Humeniuk

  Lek. dent. Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Od czasu ukończenia studiów nieustannie rozwija swoje umiejętności i poszerza wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Wykonuje zabiegi z dziedziny stomatologii zachowawczej, protetyki oraz stomatologii dziecięcej. Jej pasją jest stomatologia estetyczna oraz mikroendodoncja z wykorzystaniem najnowszych technik i materiałów.

 • Katarzyna Stobiecka

  Lek. dent.

 • Magdalena Mendak-Ziółko

  Dr n. med. specjalista periodontolog

 • Anna Olchowy

  Lek. dent.
  Leczenie zaburzeń narządu żucia, Ortodoncja, Medycyna Estetyczna

 • Przemysław Papiór

  Specjalista chirurgii stomatologicznej

Nasz gabinet

Raty
Copyright © Homedent S.C. 2021 | Polityka Prywatnośći