Godziny Otwarcia

Pn - Pt 10:00 - 18:00

Tel. 723 188 000
Wrocław

Nasi specjaliści

Komfortowe i bezstresowe wizyty u stomatologa? W Homedent to możliwe! Każdy z lekarzy przyjmujących w naszych gabinetach ma niezbędną wiedzę i doświadczenie potrzebne do profesjonalnego leczenia stomatologicznego lub ortodontycznego. Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do każdego pacjenta. Zawsze staramy się ustalać taki plan leczenia, który uwzględniałby uwarunkowania zdrowotne, ale też oczekiwania pacjenta ­ również w zakresie kosztów leczenia.

Chcemy, aby każdy pacjent czuł się u nas dobrze i komfortowo ­ stąd nazwa naszego gabinetu. Mamy nadzieję, że warunki, jakie stworzyliśmy dla Państwa w Homedent sprawią, że wizyty u dentysty przestaną się Państwu kojarzyć ze stresem. Zapraszamy na bezpłatną konsultację u wybranego lekarza. W ramach pierwszej wizyty wykonamy przegląd stomatologiczny i zaproponujemy optymalny plan działania.

Godziny Otwarcia

Pn - Pt 8:00 - 20:00

Tel. 723 188 000
Wrocław

Lekarze

 • Marlena Kosior-Piwowar

  Dr n. med. specjalista ortodonta Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Lublinie w 2008 roku. Jako absolwentka wydziału lekarsko-stomatologicznego otrzymała tytuł lekarza dentysty. W 2010 rozpoczęła specjalizację z ortodoncji w Katedrze i Zakładzie Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji we Wrocławiu.

 • Przemysław Papiór

  Specjalista chirurgii stomatologicznej

 • Katarzyna Stobiecka

  Lek. dent.

 • Magdalena Mendak-Ziółko

  Dr n. med. specjalista periodontolog

 • Anna Olchowy

  Lek. dent.
  Leczenie zaburzeń narządu żucia, Ortodoncja, Medycyna Estetyczna

 • Katarzyna Humeniuk

  Lek. dent. Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Od czasu ukończenia studiów nieustannie rozwija swoje umiejętności i poszerza wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Wykonuje zabiegi z dziedziny stomatologii zachowawczej, protetyki oraz stomatologii dziecięcej. Jej pasją jest stomatologia estetyczna oraz mikroendodoncja z wykorzystaniem najnowszych technik i materiałów.

Raty
Copyright © Homedent S.C. 2021 | Polityka Prywatnośći